• אינהאוס הנדסה

שיקום חזיתות בניינים בצפון

עודכן ב: 22 ספט 2019

עבודת שיקום חזיתות מבנים נועדה להחזיר את מצב חזית הבניין למצבה המקורי ולקדמותה. ברוב המקרים מבצעים את שיקום חזית הבניין במבנים ישנים או במסגרת תמ"א 38. חשוב להבדיל בין שיקום חזית הבניין לעבודת שיפוץ רגילה מאחר ושיקום החזית כולל הסרה של גושי בטון רופפים ושיקום של הברזלים באמצעות חומר ציפוי מיוחד או החלפת הברזלים בהתאם לצורך. שיפוץ החזית מחזיק מעמד למספר שנים ונועד בעיקר לצרכים אסתטיים בעוד שיקום החזית נועד לתקופה ארוכה ולכן יש להעדיף אפשרות זו. אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בעבודת שיקום חזיתות בניינים בצפון כדאי לקבל המלצות על חברת שיפוצים מקצועית ואמינה הפועלת עם כל האישורים הנדרשים ובהתאם לתקנות הבנייה הקפדניות ביותר, תוך התחייבות לחומרי גלם איכותיים בלבד.


עבודת שיקום יסודית לחזיתות בניינים


עבודת שיקום חזיתות מבנים בצפון ובכל מקום אחר דורשת מקצועיות וניסיון רב. על החברה או הקבלן המבצע את הפרוייקט לאבחן את קיר החזית, להסיר חלקי בטון רופפים המכנים את העוברים ושבים, לגלות את הברזלים המהווים בסיס לחיזוק הקיר ובהתאם למצב הברזלים יש לקבוע האם להחליף אותם או לשקם אותם עם ציפוי בחומרים נוגדי חלודה. כמו כן, יש לתקן סדקים בקיר החזית ולשקם את הבטון באמצעות חומרי שיקום ייעודיים ואיכותיים ובעזרת חומרי איטום כדי למנוע חלחול מים, נזילות ורטיבות. בסיום שיקום הבטון יש להכין את הקיר לשליכט, לצבוע את הקיר ולסיים את העבודה עם ציפוי סופי לפי החלטת הלקוח.

אגב, בהתאם למצב הקיר נדרשת החברה במקרים מסוימים לעבות את העמודים או הקורות עם חומרי חיזוק ושיקום ייעודיים כמו רצועות סיבי פחמן מחוזקות עם דבק אפוקסי. כאמור, יש לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה בפרויקטים של שיקום חזיתות ועל חיזוק מבנים וכך מובטחת לכם חזית חזקה ועמידה לאורך שנים ומראה חדש ויפה של חזית הבניין בו אתם מתגוררים.